Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги

Дата: 06.04.2022 16:53

На жаль, повномасштабна війна в Україні триває…Уже 42-й день ми всі працюємо в посиленому режимі на користь нашої держави, адже сьогодні думки кожного українця спрямовані на одне – здолати ворога, захистити свою державу, допомогти тим, хто залишився без даху над головою, а головне, підтримати наші відважні Збройні Сили України.

Кожного дня все більш завзято набирають обертів пункти збору гуманітарної допомоги, які діють на території Ізяславщини.

Багато свідомих громадян Ізяславщини відгукнулися на заклик Ізяславської міської ради та волонтерів, і долучилися до збору гуманітарної допомоги, яка не лише підтримає мирних жителів, які потерпають від атак армії Російської Федерації, а й зайвий раз підтвердить, що про них пам’ятають і підтримують їх.

Спільними зусиллями днями було відправлено гуманітарну допомогу від мешканців Білогородського старостинського округу та м.Ізяслав для тих, кому вона вкрай потрібна під час війни - для цивільного населення смт.Бородянка, що на Київщині.

Повезли найнеобхідніше – одяг, медикаменти, засоби гігієни,  продукти харчування домашнього виробництва та інше.

Відправивши гуманітарний вантаж, паралельно формується наступний. І  сьогодні, 06 квітня, відправлено черговий вантаж з необхідною гуманітарною допомогою вагою понад 5 тонн від мешканців м.Ізяслав, Ріпківського, Поліського, Михнівського, Мислятинського, Білогородського старостинських  округів для мешканців інших населених пунктів Київщини, де відбулись нещодавно запеклі бойові дії (Буча, Ворзель, Гостомель).

Мешканці населених пунктів Ізяславської міської територіальної громади не вирізняються великими статками, але  мають добре серце та готові допомогти нужденним у скрутну годину, поділитися всім,  що мають.

Хай як би сьогодні не було важко кожному з нас - ми знаємо, що буде завтра. А буде перемога над ворогом і буде вільна, сильна, незалежна Україна.