Я – ЖУРНАЛІСТ

Дата: 12.11.2021 09:17

Протягом  жовтня 2021 року, з метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводився обласний заочний конкурс з журналістики «Я – журналіст».

Конкурсні роботи на тему «Україна починається з мене» у оцінювались у наступних номінаціях: «Майбутній журналіст» (стаття); «Фотожурналіст» (фоторобота); «Тележурналіст» (відеоробота).

На розгляд журі ХОЦНТТУМ було подано 15 конкурсних матеріалів від Ізяславського наукового товариства учнів Хмельницького територіального відділення  МАН України.

За рішенням журі конкурсу серед переможців конкурсу є представники Ізяславщини:

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів та звершень!