Вітання міського голови з Днем КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 25.06.2021 14:32

Фото без описуШановна громадо Ізяславського краю!

Щиро вітаю із державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття 25 років тому Основного закону навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.  Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Прийняття Основного Закону є фундаментальним закріпленням нашої незалежності, самовиявленням українського народу жити в суверенній та соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення незалежних умов для самореалізації особистості.

Конституція України назавжди дала поштовх для продуктивного розвитку економіки, різних галузей та професій, суспільного життя.

Ми продовжуємо будувати нову демократичну країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та при цьому не  забувають про обов’язки. І саме нам потрібно не схибити та не зійти з вірного шляху в час змін та повноцінної самореалізації країни!

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Також бажаю, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення, мир  і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави. Нехай свято відкриває нові горизонти для розвитку та самовдосконалення!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

СЕРГІЙ ШЛЕГЕЛЬ,