Лісівники Ізяславщини оновлюють лісотехнічні засоби
Дата: 14.06.2021 11:50
Кількість переглядів: 451
Проведення догляду за лісовими культурами та рубок догляду в молодняках є одним з пріоритетних завдань лісівників ДП «Ізяславський лісгосп».
Вчасність проведення та якість рубок догляду впливає на формування майбутнього лісу, його стійкість до зовнішніх чинників.
Для підвищення продуктивності проведення запланованих доглядів за лісовими культурами та рубок догляду в молодняках на підприємстві було закуплено та встановлено вже другий подрібнювач-мульчер Kansas-170, який встановлено на трактор МТЗ-82. Використання подрібнювача дозволить зменшити витрати на догляди та підвищити продуктивність праці в 4-5 разів в залежності від інтенсивності проведення рубок та доглядів.
ПРЕС СЛУЖБА ДП «ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЛІСГОСП»