Річниця референдуму, який визначив цивілізаційний курс розвитку України.

Дата: 01.12.2023 14:33

Річниця референдуму, який визначив цивілізаційний курс розвитку України.

1 грудня 1991 року відбувся всеукраїнський референдум щодо Акту проголошення незалежності України.

▶️ 32 роки тому 90% від майже 32 мільйонів дорослих громадян України проголосували "За" Акт проголошення незалежності України - підтримали шлях розвитку України як незалежної держави.

️ Це був справжній, демократично і законно проведений референдум, результати якого визнав увесь світ.

️ За незалежність України голосували також і мешканці регіонів, які сьогодні росія намагається анексувати: Севастополь – 63,74%, Крим - 67,5%, Донецька область – 76,73%, Луганська – 80,65%, Запорізька – 80,59%, Херсонська – 83,4%.

️ На відміну від всеукраїнського референдуму 1991 року, псевдореферендуми, періодично влаштовувані кремлем протягом 2014-2022 років на тимчасово окупованих територіях України, є незаконними і недійсними. Це акти насильства, а не волевиявлення.

▶️ Українці ще у 1991 році зробили свій екзистенційний вибір і десятий рік захищаємо той вибір зі зброєю в руках. Йде війна… Війна за незалежність. Війна за право нації, навіть, не на самовизначення, а на існування. Війна, що може стати останньою, якщо ми її програємо російській імперії. Війна, яка ніколи не буде останньою, поки поряд з нами існує імперська росія.

Тож зробімо все від нас залежне, щоб не дозволити нікому повернути нас, українців, у колоніальне минуле!

Слава Україні! Слава нації! Смерть ворогам!