03 листопада - День інженерних військ та День ракетних військ і артилерії

Дата: 03.11.2023 09:01

Вже дев’ятий рік триває протистояння українського народу військовій агресії російської федерації. У цій боротьбі одну із визначних ролей відіграють інженерні війська, ракетні війська й артилерія, котрі відзначають сьогодні, 03 листопада, своє професійне свято.

Українські ракетники та артилеристи  є надійним муром, який захищає нас від ворожої навали, своїми точними влучаннями наводить жах на загарбників. А інженерні війська, без перебільшення, створюють міцний фундамент для подальших дій інших родів військ у бою.

У час, коли Україна бореться за свою незалежність, ви продовжуєте робити надзвичайний внесок в обороноздатність України. Вашу роботу неможливо переоцінити.

Кожен із вас – наш янгол-охоронець, котрий ризикуючи своїм життям, оберігає наше сьогодення та дарує віру у майбутнє.

Кожен з вас - могуття української армії!

Кожен з вас – жах для ворогів!

Кожен з вас – Герой!

Доземний уклін перед кожним Героєм, який до останнього подиху відстоював вільне майбутнє нашої держави!

Завдяки вам, наші дорогі оборонці, крок за кроком наближається до Перемоги! Завдяки вам нація українців ніколи не буде рабом московитів! Дякуємо, що ви у нас є!