Ізяславський район, Хмельницька область

Привітання міського голови з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

Дорогі ізяславчани та гості нашого міста!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та головного національного свята  — Дня Незалежності України!

Згадаймо у ці дні будівничих Української державності та незалежності, які виборювали свободу та  волю для українського народу.  Схилимо голови у шані перед пам’яттю славетних Героїв, поводирів нації та мільйонів українців, які згинули у війнах, голодоморах, жорнах репресій. Помолимося за їх душі, будьмо гідними їх мужності, незламності духу та віри у світле майбутнє України.  Бережімо рідну землю, захищаємо цілісність Української держави, вільний вибір нашого народу, гуртуймося проти ворога-супостата, який зазіхнув на нашу незалежність та свободу. Кожен  на своєму місці працюймо самовіддано та  натхненно  на  розвиток України, її розбудову, втілюємо у наше життя гуманістичні ідеали та цінуємо найдорожче – нашу Віру, Людину, Родину, Мову та  Державу. Боже, збережи та захисти Україну, дай сили втілити наші прагнення та надію – жити у мирі, злагоді, щасті та достатку, дарувати любов, творити добро!  Слава Україні! Героям слава!

Міський голова                                     Валентина Корнійчук