Ізяславський район, Хмельницька область

Привітання міського голови з католицьким Різдвом Христовим

Щороку 25 грудня західні християни-католики святкують світле та радісне свято - Різдво Христове.

Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя, дає надію на щасливе майбутнє нашого рідного міста і України Сьогодні у славну ніч народження Христа на небі світить ясна зоря. Тож, вітаю всіх католиків з цим величним святом. Щиро бажаю радості кожній родині. Нехай Різдво принесе вам здоров'я, мир, нехай в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Зичу міцного здоров'я, щастя, радості, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних вам і радісних різдвяних свят!