A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Відділ "Ізяславське бюро правової допомоги"

 

л. Героїв Небесної Сотні, 44,

вул. Миколи Микитюка, 16-А

м. Ізяслав, Хмельницька область, Україна, 30300,

т. (03852) 2-61-70

 

 

Відділ « Ізяславське бюро правової   допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Карантин і нові можливості

 

На сьогодні створена розгалужена мережа центрів з надання БВПД, яка налічує понад 500 точок доступу та охоплює всю територію України. Працівники відділу «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру, з надання БВПБ, забезпечать кваліфіковану правову допомогу та нададуть юридичну консультацію, а за необхідносі супровід у суді.  Для людей, які живуть у віддалених населених пунктах, працюють 5 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги. Крім того, здійснюються виїзди мобільних консультаційних пунктів, у тому числі й для надання адресної правової допомоги.

Потреба у правовій інформації значно зросла. Адже особливості карантину, внесли свої корективи трудові права працівників, оплата «лікарняних» та інші «карантинні» теми хвилють багатьох українців. Постало питання можливості людині реально захистити свої права: від отримання правової допомоги та доступу до правосуддя в безпечних умовах.

З переходом на дистанційну форму роботи фахівці системи БПД використовують всі доступні способи — телефонний зв’язок, вебсайт та сторінки у соцмережах, месенджери. Необхідні документи в паперовому вигляді можна надати  через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції. Якщо немає потреби у паперовому носії — через електронні засоби зв’язку (контакти місцевих центрів та бюро на сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/tsentry).

Можна поставити правове запитання у месенджер фейсбук-сторінки  Шепетівського місцевого центру он-лайн  https://www.facebook.com/Shepetivskyi.Legal.Aid.Centre/,

у приватний телеграм-чат:

 http://www.legalaid.gov.ua/telegram.html або

 Viber http://www.legalaid.gov.ua/viber.html  

Також діє мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога». Це, так би мовити, «юрист у смартфоні». За його допомогою можна перевірити, чи маєте ви право на безоплатну вторинну правову допомогу, надіслати запит на отримання адресної правової допомоги, знайти за допомогою геолокації найближчий центр або бюро правової допомоги, автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0 800 213 103, замовити письмову юридичну консультацію тощо. Завантажити застосунок «Безоплатна правова допомога» можна у Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR.

Отже, люди можуть отримати безоплатну правову допомогу безпечно вдома.

Також ще одним здобутком БПД є мобільний застосунок «Твоє право». Це безкоштовний юридичний довідник, який має чотири розділи: «Права осіб, які постраждали від збройного конфлікту в Україні», «Права осіб, які постраждали від гендерно зумовленого насильства», «Права осіб, які постраждали від торгівлі людьми», а також «Права ветеранів АТО/ООС та членів сімей загиблих». Завантажити його можна за посиланням https://bit.ly/3iorbkE.

Ще один великий проєкт, у реалізації якого бере участь система БПД, – програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України». Захист прав власників земель, землекористувачів та територіальних громад, роз’яснення громадянам механізмів і процедур, як користуватися і розпоряджатися своєю землею, гарантування допомоги в судовому захисті порушених прав та протидії рейдерському захопленню земельних ділянок.

Якщо вам або вашим близьким потрібна правова допомога — телефонуйте за безкоштовним номером системи БПД 0 800 213 103 або звертайтеся до місцевих центрів та бюро. Отримати правову допомогу онлайн можна електронною поштою, у Facebook, Viber, Telegram та у мобільному застосунку «Безоплатна правова допомога».

 Контактна інформація відділу «Ізяславське бюро правової допомоги»:

(097)778-44-59, (03852)2-61-70 – з 9.00 год до 18.00 год, понеділок-п’ятниця

0 800 213 103 - цілодобово

Електронна адреса: izyaslavske.khmelnytskyi@legalaid.km.ua

Skype: Ізяславське бюро правової допомоги

 

                                          Водіння транспортного засобу в стані

сп’яніння – кримінальне правопорушення!

 

          В останній час в засобах масової інформації можна побачити безліч новин та статей на тему того, що з 1 січня 2020 року, за керування транспортними засобами передбачена кримінальна відповідальність. На даний момент це відповідає дійсності, хоча відповідні зміни були прийняті Верховною Радою України. Мова йдеться про Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень». Він мав би набрати чинності з 1 січня 2020 року, однак законом від 03.12.2019 №321-ІХ "Про внесення зміни до розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень" дію цього закону відтерміновано до 1 липня 2020 р.

          Даним Законом передбачено внесення змін до Кримінального кодексу України, серед яких поява нової статті кодексу 2861  «Керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції». Відповідно до цієї статті, кримінальна відповідальність передбачена як за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного сп’яніння чи іншого сп’яніння чи під впливом лікарських засобів, що знижують увагу та швидкість реакції; а також передача керування транспортним засобом особам, що перебувають в стані сп’яніння, або відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку медичного освідування на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, а так само вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником), або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного освідування з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

         Крім цього посилена і відповідальність за вчинення даного правопорушення, тепер, з часу набрання чинності змін, за вчинення даного правопорушення вперше передбачена відповідальність у вигляді штафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Повторне вчинення правопорушення тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу  у розмірі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від двох до трьох років. 

 

В Україні змінилися правила отримання водійських прав.

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів України від 03.04.2019 року № 320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України», відповідно до якої в Україні змінилася процедура видачі посвідчень водія, підготовки водіїв та акредитація автошкіл. Передбачені постановою заходи забезпечують зменшення адміністративного тиску у сфері підготовки водіїв транспортних засобів, спрощують процедуру акредитації закладів, удосконалюють процедуру отримання та обміну посвідчення водія Основні нововведення, які вступили в дію із набранням чинності даної постанови є: допускається індивідуальний порядок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв; практичний іспит складається в територіальному центрі МВС, в якому успішно складено теоретичний іспит (таким чином тепер неможливо здавати теоретичний іспит в одному сервісному центрі а практичний в іншому); термін дії свідоцтва про закінчення автошколи скорочено з 10-ти до 2-х років; можливість застосування фото- та відеофіксації під час складання іспитів; свідоцтво про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації водіїв в паперовому вигляді випускникам автошкіл не видається, натомість воно в електронному вигляді вноситься закладом до Єдиного державного реєстру МВС; отримати або обміняти посвідчення водія неможливо без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу; в особливих відмітках посвідчення водія передбачено внесення інформації про групу крові та резус-фактор власника посвідчення.

         Крім цього, в процедурі взаємодії територіальних органів з надання сервісних послуг МВС із закладами з підготовки водіїв запроваджено електронний обмін інформацією. Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття. Нововведення покликане покращити організацію навчального процесу та запровадити моніторинг за навчанням кожного слухача.

Нормативними змінами також передбачено, що всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, допускаються до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

          Також змінилася процедура акредитації автошкіл. Відбулася передача функції акредитації закладів від Головного сервісного центру МВС до регіональних сервісних центрів МВС, що дало можливість скоротити час проходження цієї процедури, оскільки документи розглядатимуться за місцем розташування таких закладів, до того ж, це дозволить суб’єктам господарювання заощадити кошти на транспортних витратах, про це повідомляє Головний сервісний центр МВС України.

 

Суд повернув матері відібрану в неї дитину!

 

Рішенням Ізяславського суду в 2017 році у жительки Ізяславського району було відібрано  малолітню дитину та передано у Хмельницький спеціалізований будинок «Берізка». Мати звернулася до відділу «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з проханням допомогти у поверненні їй дочки. Фахівцями Бюро було підготовлено відповідну позовну заяву за забезпечено представництво інтересів у суді. Під час судового засідання було доведено, що мати усунула перешкоди, які заважали проживанню із нею дитини та має право на її повернення.

Своїм рішення Ізяславський районний суд повернув відібрану дитину із дитячого будинку для проживання та виховання матері.

 Для отримання правової допомоги звертайтеся за адресою: вул. Миколи Микитюка, 16 А м. Ізяслав або за телефоном (03852) 2 - 61 -70.

Відділ «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання БВПД

 

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!                    

                       Конкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.  

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року.  Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді.  Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника. 

За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику. Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10  або електронна скринька: paralegals.network@gmail.com  Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих бюро або центрах правової допомоги та офісах Мережі правового розвитку за адресами:

Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Кам`янець-Подільський, вул. Пушкінська, 44

Асоціація юристів м.Кам’янець-Подільського

м. Кам`янець-Подільський, вул. Пушкінська, 44

 • Дунаєвецьке бюро правової допомоги
 • Чемеровецьке бюро правової допомоги
 • Новоушицьке бюро правової допомоги
 • м. Дунаївці, вул. Шевченка,  83а
 • смт. Чемерівці, вул. Центральна,  28
 • смт. Нова Ушиця, вул. Українська, 28

Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Старокостянтинів, вул. Миру, 1/2

 • Красилівське бюро правової допомоги
 • Теофіпольське бюро правової допомоги
 • м. Красилів, вул. Театральна,  1
 • смт. Теофіполь, вул.Б.Хмельницького, 9

Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Хмельницький, вул. Соборна, 75

Громадська організація «Подільська правова ліга»

м. Хмельницький, провулок Пушкіна, 1

 • Волочиське бюро правової допомоги
 • Городоцьке бюро правової допомоги
 • Деражнянське бюро правової допомоги
 • Летичівське бюро правової допомоги
 • Віньковецьке бюро правової допомоги
 • Ярмолинецьке бюро правової допомоги
 • Старосинявське бюро правової допомоги
 • м. Волочиськ, вул. Лисенка, 8а
 • м. Городок, вул. Грушевського, 49
 • м. Деражня, провул. Новий, 3
 • м. Летичів, вул. Ю.Савіцького, 14/1
 • смт. Віньківці, вул. Котляревського, 29
 • смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1
 • смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 19

Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 44

 • Славутське бюро правової допомоги
 • Ізяславське бюро правової допомоги
 • Нетішинське бюро правової допомоги
 • Полонське бюро правової допомоги
 • Білогірське бюро правової допомоги
 • м. Славута, вул. Миру, 15
 • м.Ізяслав, вул. Миколи Микитюка,16а
 • м.Нетішин, просп. Незалежності, 12
 • м.Полонне, вул.Л.Українки, 101
 • смт. Білогір'я, вул.Шевченка, 44

 

Розширено коло осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу

05 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про Вищу раду правосуддя», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Метою зазначених законодавчих новел є посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу.

Насамперед, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та осіб, які до сьогодні лише претендували на отримання такого статусу.

Така ж соціальна гарантія встановлена для осіб, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.

Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості:

 • по-перше, особа матиме таке право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;
 • по-друге, враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.

Внесені зміни враховують об’єктивну потребу у забезпеченні доступу до безоплатної правової допомоги особам, які мають дохід, що дорівнює прожитковому мінімуму або навіть більше, проте є недостатнім для самостійної оплати правових послуг.

Крім того, прийняті зміни зроблять особу незалежною від доходів інших членів сім’ї у питанні звернення за безоплатною правовою допомогою.   Насамперед, це уможливить звернення за такою допомогою осіб, законні інтереси та права яких порушуються в сім’ї.

            Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу можна через Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Правові послуги надають адвокати та працівники центру.

            Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за адресою: м. Ізяслав, вул. Миколи Микитюка, 16-А, тел. (03852) 2-61-70.

Права та гарантії прав захистувикривачівкорупції

З 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомог упередбачено Законом України «Про внесеннязмін до Закону України «Про запобіганнякорупції» щодовикривачівкорупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.

08:18:58 20.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь