A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Інформація Держгеокадастру

 

До уваги власників земельних ділянок, які мають державні акти старого зразка, зареєстровані до 2004 року:

https://rada.info/upload/users_files/04060720/6f37b1c680903b3f2b1401d301215058.pdf

УВАГА! Оголошення про зміни і умови проведення земельних торгів в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області

Відповідно до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 року № 688 « Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення» реалізація пілотного проекту тривала до 01 жовтня 2019 року.

В зв’язку із закінченням терміну дії  пілотного проекту та завершення строку дії договору з електронним майданчиком державного підприємства «Сетам» Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області проводитиме земельні аукціони з продажу права оренди відповідно до статей 134-139 Земельного кодексу України.

Земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них (оренда, суперфіцій, емфітевзис), у тому числі з розташованими на них об'єктами нерухомого майна державної або комунальної власності, підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах). Земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу, оренди, суперфіцію, емфітевзису земельної ділянки з учасником (переможцем) земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, що продається, або найвищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів. Продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) здійснюється виключно на земельних торгах, крім випадків, встановлених частинами другою і третьою статті 134 Земельного Кодексу. Організатором земельних торгів є фізична або юридична особа - власник земельної ділянки, орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, що здійснює реалізацію права державної чи комунальної власності на земельні ділянки, які уклали з виконавцем земельних торгів договір про проведення земельних торгів. Виконавцем земельних торгів є суб'єкт господарювання, який уклав з організатором земельних торгів договір про їх проведення. Учасником земельних торгів є фізична або юридична особа, яка подала виконавцю земельних торгів документи, зазначені в частині сьомій статті 137 Земельного Кодексу, сплатила реєстраційний та гарантійний внески, зареєстрована у книзі реєстрації учасників земельних торгів і відповідно до закону може набувати право власності чи користування земельною ділянкою, яка виставляється на земельні торги.

28-30 жовтня 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області виставить на відкриті торги 16 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Інвесторам запропонують землі загальною площею більше 234,05 га.

Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Детальна інформація про земельні ділянки розміщена на сайті Держгеокадастру.

Ознайомитись з умовами проведення торгів можна за телефоном

(038 2) 67-07-66 Відділ ринку та оцінки земель

 

 

 

Шановні громадяни!

Нагадуємо, що на сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи.

За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема:

 

 • отримати відомості Державного земельного кадастру,
 • витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки,
 • інформацію про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі,
 • довідку про осіб, що отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі,
 • довідку з державної статистичної звітності з кількісного обліку земель,
 • подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, оформити запит на отримання відомостей з документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою.

 

Щоб скористатись функціоналом, необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису, платіжної картки банку (BankID) або через мобільного оператора (MobileID).

Без авторизації можна подати заяву на отримання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, дубліката кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, отримати витяги з Державного реєстру сертифікованих інженерів-геодезистів, Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можуть оформити заяву про державну реєстрацію земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, заяву про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, сформувати заяву на оформлення довідки з державної статистичної звітності, подати на погодження документацію із землеустрою.

 

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, можна замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти.

Запровадження електронних послуг як частини політики відкритості, детінізації та боротьби з корупцією в сфері земельних відносин є одним із головних пріоритетів у діяльності Держгеокадастру.

 

ІНФОРМАЦІЯ ІЗЯСЛАВСЬКОГО ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Порядок внесення змін до актових записів цивільного стану

         Порядок внесення змін до актових записів цивільного стану регулюється наказом Міністерства юстиції України від 12.01.2011 № 96/5 “Про затвердження  Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання».

            Заява про внесення змін до актового запису цивільного стану за встановленою формою  подається до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання заявника, а у випадках, передбачених статтею 53 Сімейного кодексу України, також до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем зберігання першого примірника актового запису про шлюб (крім випадків, коли актовий запис про шлюб складено дипломатичним представництвом або консульською установою України) при пред'явленні паспорта або паспортного документа. Заява про визнання батьківства, яка є підставою для внесення змін, може бути подана до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем зберігання першого примірника актового запису про народження (крім випадків, коли актовий запис про народження складено дипломатичним представництвом або консульською установою України) або за місцем постановлення рішення суду про визнання батьківства.

            Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території України, подають заяву про внесення змін до актового запису цивільного стану до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за межами цієї території на їх вибір.

            Громадяни України, які переселилися з тимчасово окупованої території України, подають заяву про внесення змін до актового запису цивільного стану до відділу державної реєстрації актів цивільного стану на їх вибір.

            Заява про внесення змін до актового запису цивільного стану подається:

особою, щодо якої складено актовий запис;

одним із батьків неповнолітнього (малолітнього);

піклувальником неповнолітнього та опікуном малолітнього;

опікуном недієздатної особи;

спадкоємцем померлого;

представником органу опіки та піклування під час здійснення повноважень з опіки та піклування стосовно особи, яка має право на подання такої заяви.

            Разом із заявою про внесення змін до актового запису цивільного стану заявником подаються:

свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, у яких зазначені неправильні, неповні відомості або відомості, які підлягають зміні;

інші документи, необхідні для розгляду заяви та вирішення питання по суті.

            Підставою для внесення змін в актові записи цивільного стану є:

 • рішення суду про визнання батьківства (материнства), усиновлення (удочеріння), про скасування раніше винесеного рішення суду про визнання батьківства, виключення відомостей про батька (матір) дитини з актового запису про народження, скасування або визнання усиновлення (удочеріння) недійсним, про визнання шлюбу недійсним, установлення неправильності в актовому записі цивільного стану та інші, у яких зазначено про внесення конкретних змін в актові записи цивільного стану;
 •  постанова адміністративного суду;
 • висновок районного, районного у містах, міського (міст обласного значення), міськрайонного, міжрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції або дипломатичного представництва чи консульської установи України;
 • заява про визнання батьківства ;
 • заява матері, яка не перебуває у шлюбі, опікуна, піклувальника або самої повнолітньої особи щодо внесення відомостей про батька дитини, якщо вони не зазначені в актовому записі про народження відповідно до статті 135 Сімейного кодексу України;
 • заява дружини або чоловіка, які зберегли дошлюбні прізвища, про обрання прізвища одного з них як спільного прізвища або про приєднання до свого прізвища прізвища другого з подружжя згідно із статтею 53 Сімейного кодексу України
 • заява про зміну прізвища малолітньої дитини обох батьків у разі зміни прізвища одного з них та згода дитини, яка досягла семи років, згідно з частиною третьою статті 148 Сімейного кодексу України 
 • заява про зміну прізвища малолітньої дитини обох батьків або одного з них, якщо другий помер, оголошений померлим, визнаний недієздатним або безвісно відсутнім, та згода дитини віком від семи до чотирнадцяти років, якій при державній реєстрації народження присвоєне прізвище одного з батьків, згідно з частиною четвертою статті 148 Сімейного кодексу України 
 • актовий запис про зміну імені. Цей актовий запис є підставою: для зміни прізвища батьків в актовому записі про народження малолітніх дітей у разі зміни їх прізвища з дотриманням вимог статті 148 Сімейного кодексу України; для зміни імені батька та по батькові дитини в актовому записі про народження малолітньої дитини у разі подання батьками заяви про зміну по батькові дитини.
 • рішення органу опіки та піклування, оформлене розпорядженням районної державної адміністрації чи рішенням виконавчого комітету про зміну прізвища малолітньої дитини відповідно до частини п'ятої статті 148 Сімейного кодексу України.
 • Внесення змін до актових записів цивільного стану можливе також і в інших окремих випадках, якщо це не суперечить чинному законодавству України.

 

Начальник Ізяславського районного

відділ державної реєстрації актів цивільного

стану Головного територіального управління

юстиції у Хмельницькій області 

І.В.Патратій

 

 

Ізяславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області повідомляє!

Шановні відвідувачі відділу!

Для вашої зручності у нашому відділі державної реєстрації актів цивільного стану встановлено платіжний термінал, який надає можливість швидкої оплати державного мита та платних послуг. Щоб скористатися таким сервісом при собі необхідно мати банківську картку.

Такий сервіс дозволяє максимально зекономити час громадян, оскільки не потрібно шукати установу, де можна сплатити за послугу та знову стояти в черзі. Тепер це можна зробити за лічені хвилини безпосередньо у нашому відділі!!

 

 

УДКСУ в Ізяславському районі Хмельницької області інформує:

                                                                                 До відома платників податків

    Управління Державної казначейської служби України в Ізяславському районі Хмельницької області  повідомляє,що у зв’язку із запровадженням з 02.07.2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів , як одного із Пріоритетних напрямків  діяльності Казначейства на 2017-2018 роки, затверджених Міністерством фінансів України, змінився  порядок відкриття бюджетних рахунків для зарахування  податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів та відповідно реквізити таких рахунків (банк отримувача стало Казначейство України (ЕАП), МФО 899998).

   Перехідний період роботи органів Казначейства, відповідно до наказу ДКСУ від 27.06.2018 року №216, у процесі казначейського обслуговування  державного та місцевих бюджетів по зарахуванню коштів по старих реквізитах  рахунків тривав з 02.07.2018 року по 11.09.2018 року.

   З 11 вересня 2018 року  розрахункові документи для зарахування  податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розпорядниками коштів усіх форм власності повинні подаватися до банківських установ  виключно за новими реквізитами.

                                                                                                                   

 

ІНФОРМАЦІЯ CЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ


                 21.08.2018 року Шепетівським МВ спільно з спецпідрозділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у Хмельницькій області за процесуального керівництва Генеральної Прокуратури України задокументовано та викрито під час отримання неправомірної вигоди голову Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області Солодкого В.В.

          Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств грошові кошти у розмірі 32 900 доларів США за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства. 21 серпня 2018 року, під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15 700 доларів США вказану особу затримано та у її службовому кабінеті вилучено предмет злочину. В ході подальшого проведення комплексу невідкладних слідчих дій за місцем роботи, а також фактичного проживання даного посадовця виявлено та вилучено інші докази його злочинної діяльності з вимагання та отримання неправомірної вигоди.

В послідуючому голові Полонської РДА було оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України тобто прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, предметом якого була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

           Також стосовно Солодкого В.В. Печерським районним судом м. Києва обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 500 000 гривень та обмеження в пересуванні та контактах з потерпілими та свідками по даній справі.

          Довідково: відповідно до законодавства України службові особи органів державної влади та правоохоронних органів несуть відповідальність за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди відповідно до ст.. 368 КК України.  Ч. 4 ст. 368 КК України, підозру у вчиненні злочину передбаченого даною частиною статті, оголошено голові Полонської РДА, передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.       

 

ІНФОРМАЦІЯ ІЗЯСЛАВСЬКОГО ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Ізяславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє,

що для Вашої зручності та уникнення черг Ви можете записатися через Інтернет на прийом до нашого відділу ДРАЦС.
         На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.
З використанням даного веб-порталу Ви можете подати до відділу наступні заяви:
- про державну реєстрацію шлюбу,

 • про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду, -

- про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України,

- про зміну імені,

- про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану,

- про надання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

- про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.
         Також з використанням функціональних можливостей веб-порталу Міністерства юстиції України, в особистому кабінеті Ви зможете:
- зареєструватись, шляхом заповнення електронної реєстраційної форми, заповнити звернення для заяви на отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану та реєстрацію актів цивільного стану, надіслати скан – копії документів, необхідних для роботи спеціалісту відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обрати зручний час та дату проведення державної реєстрації актів цивільного стану, здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, отримати он – лайн консультацію спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану з будь – якого питання, що належить до його компетенції.
         Зазначені заяви в обов’язковому порядку повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану протягом трьох днів, з дня подачі заяви.
         Скориставшись вищевказаними послугами, Ви маєте хорошу можливість вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час.
Вхід на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

 

Ізяславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє,

що у відділі діє електронний сервіс щодо проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, і надалі будуть використовуватися за кордоном.

         Проставлення апостиля здiйснюється за заявою будь-якої особи, яка подає вiдповiдний документ, шляхом її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Для проставлення апостиля заявник пред'являє документ, що посвiдчує його особу, та подає: оригiнал документа, на якому проставляється апостиль, або його копiю, засвiдчену в установленому порядку; документ про оплату послуги з проставлення апостиля. Документом, що підтверджує внесення плати, є квитанція, видана банком, платіжне доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) поштового відділення зв'язку.

         Також для Вашої зручності та уникнення черг Ви можете записатися через Інтернет на прийом до нашого відділу ДРАЦС.
На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.
         Скориставшись вищевказаними послугами, Ви маєте хорошу можливість вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час.
Вхід на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

 

Порядок проставлення апостиля на офіційних документах,  що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, і надалі будуть використовуватися за кордоном https://rada.info/upload/users_files/04060720/376837df11003c2efd642b6c8a4e7a2f.odt

 

 

 

Графіки особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації , роботи "гарячої" телефонної лінії "Запитай у влади" на ІІ квартал 2017 року   https://rada.info/upload/users_files/04060720/0da69e46391b099c01a393792ca0c80c.docx

 

 

До уваги депутатів міської ради, посадових осіб місцевого самоврядування та посадових осіб комунальних підприємств !

 

Про електронне декларування

У 2016 році Україна запровадила низку змін в законодавстві у сфері запобігання корупції, що було однією з вимог ЄС для введення спрощеного візового режиму. Принциповою новелою в даній сфері стало електронне декларування, передбачене Законом України «Про запобігання корупції».

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Зокрема, до осіб, визначених упункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» належать:

1) особи, уповноважені на виконання функцій  місцевого самоврядування: депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування;

2) особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті.

Згідно з рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції  від 10.06.2016  №2 визначено початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Система подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” (далі – Закон) декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочала свою роботу в два етапи:

1) перший етап - з 15 серпня 2016 року - для суб’єктів декларування, які займають згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище;

2) другий етап - з 01 січня 2017 року для всіх інших суб’єктів декларування та декларацій (повідомлень), передбачених Законом.

Зазначені  декларації (повідомлення) подаються згідно із Законом шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції  від 10.06.2016  №3  затверджено Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; форму декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, ознайомитися з якими можна за посиланням http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0959-16.

З метою забезпечення  подання декларацій шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  суб’єктам декларування необхідно отримати послуги електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів. Перелік АЦСК, ключі яких застосовуються для реєстрації в Реєстрі, розмішений на сайті НАЗК (nazk.gov.ua) у рубриці «Задекларуй» графі «АЦСК» (portal.nazk.gov.ua/login).

За порушення суб’єктом декларування вимог фінансового контролю (несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані), декларування недостовірної інформації (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації) передбачено притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.

      Статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність:

      Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані -  тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

      Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

     У тому випадку, якщо різниця між задекларованими доходами та достовірними складає понад 250 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб, а також за умисне неподання декларації суб’єкт декларування може бути притягнутий до кримінальної відповідальності (стаття 366-1 Кримінального кодексу України) у виді:

    штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або;

      громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або;

     позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь