Ізяславська міська рада
Ізяславський район, Хмельницька область

Різне

 

УДКСУ в Ізяславському районі Хмельницької області інформує:

                                                                                 До відома платників податків

    Управління Державної казначейської служби України в Ізяславському районі Хмельницької області  повідомляє,що у зв’язку із запровадженням з 02.07.2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів , як одного із Пріоритетних напрямків  діяльності Казначейства на 2017-2018 роки, затверджених Міністерством фінансів України, змінився  порядок відкриття бюджетних рахунків для зарахування  податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів та відповідно реквізити таких рахунків (банк отримувача стало Казначейство України (ЕАП), МФО 899998).

   Перехідний період роботи органів Казначейства, відповідно до наказу ДКСУ від 27.06.2018 року №216, у процесі казначейського обслуговування  державного та місцевих бюджетів по зарахуванню коштів по старих реквізитах  рахунків тривав з 02.07.2018 року по 11.09.2018 року.

   З 11 вересня 2018 року  розрахункові документи для зарахування  податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розпорядниками коштів усіх форм власності повинні подаватися до банківських установ  виключно за новими реквізитами.

                                                                                                                   

 

ІНФОРМАЦІЯ CЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ


                 21.08.2018 року Шепетівським МВ спільно з спецпідрозділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у Хмельницькій області за процесуального керівництва Генеральної Прокуратури України задокументовано та викрито під час отримання неправомірної вигоди голову Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області Солодкого В.В.

          Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств грошові кошти у розмірі 32 900 доларів США за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства. 21 серпня 2018 року, під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15 700 доларів США вказану особу затримано та у її службовому кабінеті вилучено предмет злочину. В ході подальшого проведення комплексу невідкладних слідчих дій за місцем роботи, а також фактичного проживання даного посадовця виявлено та вилучено інші докази його злочинної діяльності з вимагання та отримання неправомірної вигоди.

В послідуючому голові Полонської РДА було оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України тобто прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, предметом якого була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

           Також стосовно Солодкого В.В. Печерським районним судом м. Києва обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 500 000 гривень та обмеження в пересуванні та контактах з потерпілими та свідками по даній справі.

          Довідково: відповідно до законодавства України службові особи органів державної влади та правоохоронних органів несуть відповідальність за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди відповідно до ст.. 368 КК України.  Ч. 4 ст. 368 КК України, підозру у вчиненні злочину передбаченого даною частиною статті, оголошено голові Полонської РДА, передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.       

 

ІНФОРМАЦІЯ ІЗЯСЛАВСЬКОГО ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Ізяславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє,

що для Вашої зручності та уникнення черг Ви можете записатися через Інтернет на прийом до нашого відділу ДРАЦС.
         На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.
З використанням даного веб-порталу Ви можете подати до відділу наступні заяви:
- про державну реєстрацію шлюбу,

  • про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду, -

- про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України,

- про зміну імені,

- про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану,

- про надання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

- про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.
         Також з використанням функціональних можливостей веб-порталу Міністерства юстиції України, в особистому кабінеті Ви зможете:
- зареєструватись, шляхом заповнення електронної реєстраційної форми, заповнити звернення для заяви на отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану та реєстрацію актів цивільного стану, надіслати скан – копії документів, необхідних для роботи спеціалісту відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обрати зручний час та дату проведення державної реєстрації актів цивільного стану, здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, отримати он – лайн консультацію спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану з будь – якого питання, що належить до його компетенції.
         Зазначені заяви в обов’язковому порядку повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану протягом трьох днів, з дня подачі заяви.
         Скориставшись вищевказаними послугами, Ви маєте хорошу можливість вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час.
Вхід на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

 

Ізяславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє,

що у відділі діє електронний сервіс щодо проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, і надалі будуть використовуватися за кордоном.

         Проставлення апостиля здiйснюється за заявою будь-якої особи, яка подає вiдповiдний документ, шляхом її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Для проставлення апостиля заявник пред'являє документ, що посвiдчує його особу, та подає: оригiнал документа, на якому проставляється апостиль, або його копiю, засвiдчену в установленому порядку; документ про оплату послуги з проставлення апостиля. Документом, що підтверджує внесення плати, є квитанція, видана банком, платіжне доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) поштового відділення зв'язку.

         Також для Вашої зручності та уникнення черг Ви можете записатися через Інтернет на прийом до нашого відділу ДРАЦС.
На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.
         Скориставшись вищевказаними послугами, Ви маєте хорошу можливість вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час.
Вхід на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

 

Порядок проставлення апостиля на офіційних документах,  що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, і надалі будуть використовуватися за кордоном https://rada.info/upload/users_files/04060720/376837df11003c2efd642b6c8a4e7a2f.odt

 

 

 

Графіки особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації , роботи "гарячої" телефонної лінії "Запитай у влади" на ІІ квартал 2017 року   https://rada.info/upload/users_files/04060720/0da69e46391b099c01a393792ca0c80c.docx

 

 

До уваги депутатів міської ради, посадових осіб місцевого самоврядування та посадових осіб комунальних підприємств !

 

Про електронне декларування

У 2016 році Україна запровадила низку змін в законодавстві у сфері запобігання корупції, що було однією з вимог ЄС для введення спрощеного візового режиму. Принциповою новелою в даній сфері стало електронне декларування, передбачене Законом України «Про запобігання корупції».

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Зокрема, до осіб, визначених упункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» належать:

1) особи, уповноважені на виконання функцій  місцевого самоврядування: депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування;

2) особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті.

Згідно з рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції  від 10.06.2016  №2 визначено початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Система подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” (далі – Закон) декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочала свою роботу в два етапи:

1) перший етап - з 15 серпня 2016 року - для суб’єктів декларування, які займають згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище;

2) другий етап - з 01 січня 2017 року для всіх інших суб’єктів декларування та декларацій (повідомлень), передбачених Законом.

Зазначені  декларації (повідомлення) подаються згідно із Законом шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції  від 10.06.2016  №3  затверджено Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; форму декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, ознайомитися з якими можна за посиланням http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0959-16.

З метою забезпечення  подання декларацій шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  суб’єктам декларування необхідно отримати послуги електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів. Перелік АЦСК, ключі яких застосовуються для реєстрації в Реєстрі, розмішений на сайті НАЗК (nazk.gov.ua) у рубриці «Задекларуй» графі «АЦСК» (portal.nazk.gov.ua/login).

За порушення суб’єктом декларування вимог фінансового контролю (несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані), декларування недостовірної інформації (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації) передбачено притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.

      Статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність:

      Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані -  тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

      Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

     У тому випадку, якщо різниця між задекларованими доходами та достовірними складає понад 250 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб, а також за умисне неподання декларації суб’єкт декларування може бути притягнутий до кримінальної відповідальності (стаття 366-1 Кримінального кодексу України) у виді:

    штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або;

      громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або;

     позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.