Ізяславський район, Хмельницька область

Проект інвестиційної програми на 2019 рік

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про прийняття зауважень та пропозицій до Інвестиційної програми комунального підприємства «Ізяславтепломережа» на 2019 рік

На виконання вимог закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення», постанови  Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. №552 «Деякі питання виконання інвестиційних програм у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №630 від 14.12.2012 року «Про затвердження порядків розроблення, погодження інвестиційних програм суб’єктів господарювання  у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення»,

повідомляємо про проведення  відкритого обговорення Інвестиційної програми комунального підприємства «Ізяславтепломережа» на 2019 рік за місцем надання послуг КП «Ізяславтепломережа».

Проект Інвестиційної програми оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті  Ізяславської міської ради в мережі Інтернет за посиланням: http://izyaslav-miskrada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб приймаються  з 21 грудня 2018року  до 4 січня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «Ізяславтепломережа», вул.Шевченка,10а, м.Ізяслав, 30300; e-mail   iz_teplo@ukr.net , тел.(038) -52-4-17-47.

Проект заходів та обгрунтування щодо необхідності погодження Інвестиційної програми комунального підприємства  «Ізяславтепломережа» на 2019 рік

Найменування заходів

Кількісний показник

Вартісний

показник.грн.

1.

Котел твердопаливний «Фенікс-600», котельня вул.Шевченка,61

216600

2.

Пальник до котла «Фенікс-600»,

котельня вул.Шевченка,61

162500

3.

Пальник до котла «Фенікс-600»,

котельня , вул.Подільська,26

162500

4.

Встановлення теплового лічильника д150, котельня вул.Кушнірука,2

56557

Інвестиційні кошти комунального підприємства «Ізяславтепломережа», які передбачені Інвестиційною програмою на 2019 рік, в обсязі  598,157 тис.грн.(717,788тис.грн. з ПДВ) враховані в тарифах на теплову енергію.

Впровадження  запропонованих заходів  на об’єктах КП  «Ізяславтепломережа» в 2019 році виконується за рахунок інвестиційних витрат, а саме амортизаційних відрахувань в сумі 207,807 тис.грн та виробничих інвестицій з прибутку в сумі 390,350 тис.грн.

Інвестиційна програма КП  «Ізяславтепломережа» розроблена з метою покращення матеріальної бази підприємства та покращення якості надання послуг з опалення споживачам теплової енергії.

Виконання заходів, передбачених інвестиційною програмою на 2019 рік дасть можливість:

замістити споживання газу зменшити витрати електроенергії зменшити витрати на виробництво теплової енергії вдосконалити облік виробництва теплової енергії.

Директор                                                  Коцюбинський Б.В.