Знову бойова втрата земляка на фронті

Дата: 17.02.2024 14:54

Страшна звістка знову чорним вороном прилетіла на Ізяславщину. Ще одна душа воїна відлетіла у небесну височінь і поповнила Небесне військо – ізяславчанина, воїна протитанкового відділення протитанкового взводу механізованого батальйону Ляшука Віталія Федоровича, життя якого кривава російсько-українська війна забрала 15 лютого під час виконання бойового завдання на Донеччині. Тепер йому навіки 43…

Війна забирає не просто наших відважних оборонців, вона забирає рідних, друзів, тих, з ким ще вчора разом мріяли про перемогу та будували плани на майбутнє. Тепер вони залишаються пекучим болем і світлим спомином у наших серцях.

У ці скорботні дні вся Ізяславська міська територіальна громада глибоко сумує та співчуває родині Новітнього Героя. Туга й біль переповнюють серця кожного мешканця Ізяславщини, ненька-Україна втратила свого відважного воїна.  Низький уклін та наша глибока вдячність сержанту за жертовний подвиг заради України, українського народу.

Про церемонію прощання з бійцем та чин похорону буде повідомлено додатково.