Як правильно і безпечно проїжджати/проходити блокпости на території Ізяславської міської територіальної громади

Дата: 10.03.2022 13:48

У зв’язку з введенням воєнного стану, на території Ізяславської міської територіальної громади цілодобово функціонують блокпости. Це необхідний захід безпеки громади, а також щоб виявити ворожих диверсантів, які хочуть потрапити на територію громади.

Щоб уникнути непорозумінь під час перетину блокпосту, закликаємо дотримуватись таких основних правил:

– завчасно підготуйте документи для перевірки: для жінок – паспорт, для чоловіків – паспорт та військовий квиток; у комендантську годину – перепустку;

– зменшіть швидкість автомобіля, вимкніть фари та увімкніть аварійне світло та світло у салоні вашого автомобіля;

- без дозволу не виходьте з автомобіля;

– не ведіть відео- та фотофіксацію;

- у разі потреби надати для огляду салон та багажник автомобіля;

– чітко відповідайте на запитання охорони блокпосту;

– після дозволу продовжити рух, не набираючи різко швидкість.

Чітко дотримуйтесь цих правил і не вдавайтесь до провокацій! Якщо в автомобілі перебувають діти, завчасно роз’ясніть їм, що це потрібно для безпеки громадян. При можливості залишайтесь вдома!

Давайте берегти один одного. І не залишати ворогу жодних шансів. Разом – переможемо!