Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на сплату податків та зборів

Дата: 22.07.2021 11:11

Ізяславська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області звертає увагу платників на те, що під час сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, реквізити «Призначення платежу» в платіжних документах повинні заповнюватися з використанням кодів видів сплати відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту "Призначення платежу" розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на небюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок» (із змінами).

Детально із рекомендаціями можна ознайомитись за цим посиланням