ПРОТОКОЛ № 11 від 31.05.2021 року

Дата: 22.06.2021 09:30

ПРОТОКОЛ №11

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради

від 31 травня 2021 року

Головує: Ізяславський міський голова, голова комісії Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії: керуючий справами (секретар) виконкому Олександр ЦИСЬ ( за відсутності секретаря комісії за посадою)

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС за окремим списком (всього 7 чоловік та запрошені).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан протипожежного водопостачання Ізяславської міської територіальної громади (далі – Громади).

1. Розглядаючи питання про стан протипожежного водопостачання громади, слухали т.в.о. начальника 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Власенка Є.В., який довів до відома присутніх інформацію про стан протипожежного водопостачання в м. Ізяслав. За результатами обговорення даного питання комісія вирішила:

1. Рекомендувати Ізяславській міській раді (Шлегель С.В.), керівникам підприємств, установ, організацій, у яких на балансі (у користуванні), знаходиться протипожежне водопостачання вжити дієвих заходів щодо відновлення та ремонту протипожежного водопостачання на території Громади.

2. Виконавцям зазначених заходів забезпечити надання інформації про виконання даного рішення Ізяславському РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

3. Рекомендувати 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області                  (Власенко Є.В.):

3.1 Протягом серпня 2021 року провести повторний огляд протипожежного водопостачання в м. Ізяслав. На підставі проведених оглядів у строк до 02 вересня 2021 року надати  до Ізяславської міської ради узагальнюючу інформацію.

3.2. Надати власникам (балансоутримувачам) об’єктів протипожежного водопостачання письмові рекомендації щодо усунення недоліків.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (Власенко Є.В.).

Голова комісії                                                                Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії                                                              Олександр ЦИСЬ

Додаток до протоколу № 11

від 31 травня 2021 р.

Список

присутніх на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради

31 травня 2021 року

Посада

ПІБ

1

Міський голова, голова комісії

Шле гель Сергій Вадимович

2

Заступник міського голови, перший заступник голови комісії

Сложинський Василь Леонідович

3

Заступник міського голови, заступник голови комісії

Божко Леся Володимирівна

4

Керуючий справами (секретар) виконкому, член комісії, виконував обов’язки секретаря комісії

Цись Олександр Васильович

5

Начальник фінансового управління, член комісії

Журавель Сергій Володимирович

6

Начальник Ізяславського РС ГУ ДСНС України  у Хмельницькій області , член комісії

Шашок Артем Андрійович

7

Начальник ВПД №2 ШРУП ГУ НП у Хмельницькій області, з дислокацією у м. Ізяслав,   член комісії

Конончук Петро Петрович

Запрошені: начальник відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради Конончук Ростислав Борисович.

Керуючий справами (секретар) виконкому  ______________ О.В.Цись