В закладах освіти громади пройшли тематичні заходи до Дня Європи в Україні

Дата: 15.05.2021 16:54

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає на 15 травня.

З метою поглиблення знань про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз в закладах світи громади було проведено низку тематичних інформаціно-просвітницьких заходів.

Учні 6 і 7 класів Клубівського ліцею імені Олега Довгого взяли участь у грі "Крок до Європи".

Члени ради учнівського управління Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука запросили учнів 8-х класів здійснити уявну подорож країнами Європи. Під час квесту його учасники пригадали визначні історичні місця, географічні відомості, шедеври мистецтва, кулінарні вподобання та інше.

13 та 14 травня в Ізяславській ЗОШ І- ІІ ст. 4 ім.В Кобернюка була проведена гра-подорож "Мандруємо країнами Європи" з учнями 7-9 кл. Діти прокладали маршрути руху, вказували основні відомості про країну її традиції, звичаї, місце розташування та улюблені страви.

Досвід участі школярів у тематичних заходах був позитивним, тому що вони дізналися багато нових та цікавих фактів, отримали знання та позитивний настрій!

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас!

15.05.2021 р.

За матеріалами закладів загальної середньої освіти Ізяславської територіальної громади