ПРОТОКОЛ №9 від 30.04.2021 року

Дата: 01.05.2021 11:19

ПРОТОКОЛ №9

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради

від 30 квітня 2021 року

Головує: голова Ізяславської міської ради, голова комісії Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії: керуючий справами (секретар) виконкому Олександр Цись (за відсутності секретаря комісії за посадою)

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС за окремим списком (всього 11 чоловік).

Розглянувши питання порядку денного:

1. Про заходи з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Ізяславської міської територіальної громади.

В результаті обговорення питання порядку денного, з врахуванням інформації членів комісії щодо складної епідемічної ситуації та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, враховуючи обмеження, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 (зі змінами внесеними постановами Кабінету  Міністрів України від 17.02.2021р. №104 та від 24.02.2021р. №154), лист №504/2021 від 29.04.2021 року начальника відділу освіти, молоді та спорту міської ради

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1.Усім суб’єктам господарювання, юридичним та фізичним особам, усім громадянам Ізяславської міської територіальної громади неухильно дотримуватись рекомендацій та обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами внесеними постановами Кабінету  Міністрів України від 17.02.2021р. №104 та від 24.02.2021р. №154) та протоколу №8 від 15.04.2021 року Хмельницької обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Термін: на період карантину

2. Заборонити на території Ізяславської міської територіальної громади  з 05.05.2021 року відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, шкіл естетичного виховання дітей, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

Термін: по 07.05.2021 року

3.Відділу освіти, молоді та спорту, сектору культури та туризму Ізяславської міської ради, керівникам навчальних закладів з 05.05.2021 року продовжити дистанційну форму навчання у всіх закладах освіти.

Термін: по 07.05.2021 року

4. Відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради з 19.04.2021 року в зв’язку із виявленням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у працівників Ізяславського НВК №3, заборонити відвідування даного закладу усіма здобувачами освіти.

Термін: до 07.05.2021 року

5. Відділу організаційно-кадрової роботи Ізяславської міської ради:

-продовжити проведення роз’яснювальної роботи щодо небезпеки коронавірусної хвороби, важливості вакцинопрофілактики та  суворого дотримання усіх протиепідеміологічних заходів, визначених нормативно-правовими документами, з керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм власності, закладів торгівлі, громадського харчування, всіх суб’єктів господарювання, релігійними конфесіями (в зв’язку із наближенням великих релігійних свят) та в цілому серед населення шляхом підготовки та розміщення відповідних інформаційних матеріалів на офіційному вебсайті, сторінках міської ради у соціальних мережах, друкованих засобах масової інформації та шляхом здійснення розсилки на електронні пошти.

-ознайомити з даним протоколом засідання комісії з питань ТЕБ та НС усі суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території Ізяславської міської територіальної громади, шляхом розсилки на електронні адреси та опублікування на офіційному веб сайті міської ради, в соціальних мережах та у засобах масової інформації.

Термін: впродовж карантину

Голова комісії                                                                   Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії                                                                Олександр ЦИСЬ