ПРОТОКОЛ №6 від 15.04.2021 року

Дата: 16.04.2021 22:18

ПРОТОКОЛ №6

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради

від 15 квітня 2021 року

Головує: Ізяславський міський голова, голова комісії Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії: керуючий справами (секретар) виконкому Олександр Цись (за відсутності секретаря комісії за посадою)

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС за окремим списком (всього 11 чоловік).

Розглянувши питання порядку денного:

1. Про заходи з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Ізяславської міської територіальної громади.

В результаті обговорення питання порядку денного, з врахуванням інформації членів комісії щодо зростання захворюваності на коронавірусну хворобу, у зв’язку з складною епідемічною ситуацією та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, враховуючи обмеження та рекомендації Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол засідання  №8 від 15.04.2021 року),

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1.Усім суб’єктам господарювання, юридичним та фізичним особам, усім громадянам Ізяславської міської територіальної громади неухильно дотримуватись рекомендацій та обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами внесеними постановами Кабінету  Міністрів України від 17.02.2021р. №104 та від 24.02.2021р. №154) та протоколу №8 від 15.04.2021 року Хмельницької обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Термін: на період карантину

2. Заборонити на території Ізяславської міської територіальної громади  з 19.04.2021 року:

2.1.Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні в кількості, більшій ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначеною в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

Термін: на період карантину

2.2.Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, шкіл естетичного виховання дітей, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

Термін: на період карантину

3.Відділу освіти, молоді та спорту, сектору культури та туризму Ізяславської міської ради, керівникам навчальних закладів з 19.04.2021 року продовжити дистанційну форму навчання у всіх закладах освіти.

Термін: на період карантину

4. Відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради з 19.04.2021 року в зв’язку із виявленням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у працівників Ізяславського НВК №3, заборонити відвідування даного закладу усіма здобувачами освіти.

Термін: до 25.04.2021 року

5. 13 державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області забезпечити проведення дезінфекції місць масового перебування людей за зверненнями підприємств, установ, організацій, закладів тощо з наданням паливно-мастильних матеріалів.

Термін: на період карантину

6. Відділу організаційно-кадрової роботи Ізяславської міської ради:

-продовжити проведення роз’яснювальної роботи щодо небезпеки коронавірусної хвороби, важливості вакцинопрофілактики та  суворого дотримання усіх протиепідеміологічних заходів, визначених нормативно-правовими документами, з керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм власності, закладів торгівлі, громадського харчування, всіх суб’єктів господарювання, релігійними конфесіями та в цілому серед населення шляхом підготовки та розміщення відповідних інформаційних матеріалів на офіційному вебсайті, сторінках міської ради у соціальних мережах, друкованих засобах масової інформації та шляхом здійснення розсилки на електронні пошти.

-ознайомити з даним протоколом та з протоколом №8 засідання Хмельницької обласної комісії з питань ТЕБ та НС усі суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території Ізяславської міської територіальної громади, шляхом розсилки на електронні адреси та опублікування на офіційному веб сайті міської ради, в соціальних мережах та у засобах масової інформації.

Термін: впродовж карантину

Голова комісії                                                                     Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії                                                                 Олександр ЦИСЬ