ПРОТОКОЛ засідання №4 від 02.04.2021

Дата: 02.04.2021 19:32

ПРОТОКОЛ №4

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради

від 02 квітня 2021 року

Головує: Ізяславський міський голова, голова комісії Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії: керуючий справами (секретар) виконкому Олександр Цись (за відсутності секретаря комісії за посадою)

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС за окремим списком (всього 11 чоловік).

Розглянувши питання порядку денного:

1. Про заходи з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Ізяславської міської територіальної громади.

В результаті обговорення питання порядку денного, з врахуванням інформації членів комісії щодо зростання захворюваності на коронавірусну хворобу, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

Додатково до обмежувальних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 17.02.2021р. №104 та від 24.02.2021р. №154), протоколу №2 від 23.03.2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради, протоколу №3 від 26.03.2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради:

1. Заборонити на території Ізяславської міської територіальної громади:

1.1.Всі масові релігійні заходи та обряди в закритих приміщеннях (крім проведення заходів на відкритому повітрі, уникаючи масового скупчення людей, зберігаючи соціальну дистанцію та використовуючи захисні маски і антисептики зі здійсненням обов’язкового контролю за станом здоровя учасників);

1.2.Відвідування закладів освіти учнями 1-11 клісів незалежно від форми власності її здобувачами, в тому числі шкіл естетичного виховання дітей.

Термін: з 03.04.2021 року до 12.04.2021 року.

2.Відділу освіти, молоді та спорту, сектору культури та туризму,  керівникам навчальних закладів перевести заклади загальної середньої освіти та естетичного виховання дітей на дистанційну форму навчання.

Термін: з 03.04.2021 року до 12.04.2021 року

3. Відділу поліцейської діяльності №2 Шепетівського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області (з базуванням в місті Ізяслав):

3.1.Посилити та здійснювати постійний контроль за самоізоляцією контактних осіб, в т.ч. осіб, які прибули із-за кордону;

3.2.Посилити поточний контроль за дотриманням усіх карантинних вимог та правил на вулицях, у парках та у всіх інших громадських місцях, проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, перевірку дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на продовольчих ринках та ринках непродовольчої групи товарів, об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів, аптеках тощо.

Термін: з 03.04.2021 року - на період карантину

Голова комісії                                                                     Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії                                                                 Олександр ЦИСЬ