A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ПРОТОКОЛ засідання №3 від 26.03.2021

Дата: 27.03.2021 15:34
Кількість переглядів: 207

 

ПРОТОКОЛ №3

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради

від 26 березня 2021 року

 

Головує: Ізяславський міський голова, голова комісії Сергій ШЛЕГЕЛЬ

 

Секретар комісії: керуючий справами (секретар) виконкому Олександр Цись (за відсутності секретаря комісії за посадою)

 

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС за окремим списком (всього 11 чоловік).

 

Розглянувши питання порядку денного:

1. Про заходи з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Ізяславської міської територіальної громади.

 

В результаті обговорення питання порядку денного, з врахуванням інформації членів комісії щодо зростання захворюваності на коронавірусну хворобу, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, враховуючи заборони та рекомендації Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол засідання  №6 від 26.03.2021 року),

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

Додатково до обмежувальних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 17.02.2021р. №104 та від 24.02.2021р. №154):

 

1. Заборонити на території Ізяславської міської територіальної громади:

1.1.Всі масові (розважальні, спортивні, соціальні, рекламні, релігійні та інші) заходи, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів усіх карантинних вимог та здійснення обов’язково щоденного контролю за станом здоров’я учасників;

1.2.Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барами, ресторанами, кафе тощо), після 22.00, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

1.3.Роботу закладів громадського харчування, місць для харчування в готелях, продовольчих та промислових магазинів, в тому числі на автозаправних станціях, з 22.00 до 07.00 наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

1.4.Приймання відвідувачів у спортивних залах та фітнес центрах, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

1.5.Приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи авто концертів, авто кінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання пов’язаних з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відео зйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот.

1.6.Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

1.7.Відвідування закладів, які надають послуги з інклюзивної та психологічної освіти.

1.8.Роботу стихійних ринків у селах Білогородка та Михнів.

Термін: з 28.03.2021 року до 12.04.2021 року.

 

2. Рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, крім установ та закладів, які надають фінансові, банківські та житлово-комунальні послуги, забезпечують охорону здоров’я, здійснюють продовольче забезпечення, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв'язок та комунікації, забезпечують функціонування інфраструктури, транспортне забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, встановити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи.

Термін: до 12.04.2021 року.

 

3.Власникам та керівникам усіх закладів торгівлі, громадського харчування, надання послуг незалежно від форм власності, керівникам установ, підприємств, організацій усіх форм власності проводити заходи з дезінфекції приміщень через кожні три години безперервної роботи та посилити контроль над дотриманням усіх карантинних вимог у приміщеннях.

Термін: на період карантину

4. Автоперевізникам, що надають послуги з перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах незалежно від форм власності проводити заходи з дезінфекції транспортних засобів на кінцевих зупинках маршрутів, але не рідне, ніж через кожні 3 години руху.

Термін: на період карантину

 

 

5. Відділу поліцейської діяльності №2 Шепетівського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області (з базуванням в місті Ізяслав): 5.1.Посилити контроль за самоізоляцією контактних осіб, в т.ч. осіб, які прибули із-за кордону;

5.2.Посилити поточний контроль на вулицях, у парках та у всіх інших громадських місцях за дотриманням протиепідемічних заходів, проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, перевірку дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на продовольчих ринках та ринках непродовольчої групи товарів, об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів, аптеках тощо.

Термін: на період карантину

 

6. Управлінню Держпродспоживслужби в Ізяславському районі посилити держсанепіднагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства на ринках, в об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

Термін: на період карантину

 

7. Відділу організаційно-кадрової роботи провести роз’яснювальну роботу про небезпеку коронавірусної хвороби, важливість вакцинопрофілактики та  суворого дотримання усіх протиепідеміологічних заходів, визначених нормативно-правовими документами, з керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм власності, закладів торгівлі, громадського харчування, всіх суб’єктів господарювання, релігійними конфесіями та в цілому серед населення шляхом підготовки та розміщення відповідних інформаційних матеріалів на офіційному вебсайті, сторінках міської ради у соціальних мережах, друкованих засобах масової інформації та шляхом здійснення розсилки на електронні пошти.

Термін: на період карантину

 

 

 

Голова комісії                                                                     Сергій ШЛЕГЕЛЬ

 

 

Секретар комісії                                                                 Олександр ЦИСЬ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь