Інформація про платників податків яким було списано податковий борг (до 3060 грн.) відповідно до Закону № 1072

Дата: 22.02.2021 15:40

Головне управління ДПС України у Хмельницькій області інформує, що Законом України від 04 грудня 2020 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки  платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», було передбачено списання податкового боргу, загальна сума якого не перевищує за всіма податками і зборами станом на 01 листопада 2020 року 3600 грн., у будь-якого платника податків, крім платників, що перебувають у процесі банкрутства, та платників, які мають податковий борг по митним платежам.

Із переліком боржників, яким було списано податковий борг згідно даного закону можна ознайомитись за цим посиланням.

22.02.2021 р.

За матеріалами Головного управління ДПС України у Хмельницькій області