Оголошення

Друге  пленарне засiдання першої сесiї Iзяславської мiської ради заплановане на 15.12.2020 року. Вiдбудеться в примiщеннi Iзяславського районного будинку творчостi дiтей та юнацтва (вул.Незалежностi, 28), початок о 10.00 год.

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

22  липня  2020  року  № 76

Про відведення місць

для розміщення матеріалів

передвиборної агітації

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 15.07.2020 р. № 3809 «Про призначення чергових місцевих виборів», керуючись ст. 53 Виборчого Кодексу України, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Ізяславської міської ради

вирішив:

1. Відвести місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації на території Ізяславської міської ради, а саме дошки об’яв за адресами:

- вул. Миколи Микитюка (біля гуртожитку № 106);

- вул. Грушевського (біля мосту через р. Понора);

- вул. Незалежності (біля будівлі № 43 та біля Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва);

- вул. Шевченка (біля магазину «Пиво – Води» та біля магазину «Тріумф»);

- вул. Заславська (біля житлового будинку № 35);

- у приміщеннях виборчих дільниць (згідно з дислокацією).

2. Начальнику комунального підприємства «Комуненерго» до 25 серпня 2020 року привести в належний стан дошки об’яв, зазначені в пункті 1 рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Андрійчука В.І.

Міськийголова                                                          В.І.Корнійчук

ДО УВАГИ ВСІХ АБОНЕНТІВ ВОДОКАНАЛУ «НОВОГО МІСТА» (НАСЕЛЕННЯ, ПІДПРИЄМСТВ ТА ЗАКЛАДІВ)

В зв'язку із тенологічними  причинами, водопостачання для абонентів Нового міста сьогодні, 5 лютого, припинятися не буде. Ремонтні роботи на КНС планується провести через декілька днів. Слідкуйте за подальшою інформацією. Вибачте за тимчасові незручності. За детальною інформацією звертатись за телефонами: (03852) 4-07-24 та (03852) 4-23-99.

11:03:37 05.02.2021

В зв’язку з завершенням ремонтних робіт на каналізаційній насосній станції (КНС) по вул.Горинська,43А, 5 лютого 2021 року (орієнтовно з 09.00 до 17.00),  з метою зменшення поступлення стічних вод на КНС, буде припинена подача води наступними  водонасосними станціями міста:

09:56:18 04.02.2021