Хмельницька область, Ізяславський район

КП «Ізяславтепломережа»

Комунальне підприємство «Ізяславпломережа»

Рішенням виконавчого комітету Ізяславської районної ради народних депутатів від 27.03.1992 р. було створене Ізяславське державне підприємство по експлуатації теплового господарства «Тепломережа», а рішенням 13 сесії Ізяславської міської ради від 19.02.2004 р. «Тепломережа» була перереєстрована в комунальне підприємство «Ізяславтепломережа».

Основне завдання: виробництво та реалізація теплової енергії споживачам (надання послуг з централізованого опалення), підприємство забезпечує тепловою енергією житлові та громадські будівлі опалювальною площею 111,2 тис.м². На балансі підприємства 9 котелень потужністю 13,8 Гкал/год. Довжина теплових мереж в 2- трубному вимірі – 6,3 км.

Керівний склад:

-директор Коцюбинський Богдан Володимирович;

-головний бухгалтер Житинський Валерій Станіславович.

Структура  підприємства: адмінуправлінський, виробничий та обслуговуючий персонал.

Середня чисельність працівників підприємства 40 осіб.

Адреса, контакти: м. Ізяслав, вул. Шевченка, 10 А тел. 4-30-52, 2-64-36 факс 4-30-52 ел.пошта iz_teplo@mail.ru