Ізяславська міська рада
Ізяславський район, Хмельницька область

Різне

ІНФОРМАЦІЯ ІЗЯСЛАВСЬКОГО ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Ізяславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє,

що для Вашої зручності та уникнення черг Ви можете записатися через Інтернет на прийом до нашого відділу ДРАЦС.
         На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.
З використанням даного веб-порталу Ви можете подати до відділу наступні заяви:
- про державну реєстрацію шлюбу,

  • про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду, -

- про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України,

- про зміну імені,

- про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану,

- про надання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

- про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.
         Також з використанням функціональних можливостей веб-порталу Міністерства юстиції України, в особистому кабінеті Ви зможете:
- зареєструватись, шляхом заповнення електронної реєстраційної форми, заповнити звернення для заяви на отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану та реєстрацію актів цивільного стану, надіслати скан – копії документів, необхідних для роботи спеціалісту відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обрати зручний час та дату проведення державної реєстрації актів цивільного стану, здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, отримати он – лайн консультацію спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану з будь – якого питання, що належить до його компетенції.
         Зазначені заяви в обов’язковому порядку повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану протягом трьох днів, з дня подачі заяви.
         Скориставшись вищевказаними послугами, Ви маєте хорошу можливість вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час.
Вхід на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

 

Ізяславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє,

що у відділі діє електронний сервіс щодо проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, і надалі будуть використовуватися за кордоном.

         Проставлення апостиля здiйснюється за заявою будь-якої особи, яка подає вiдповiдний документ, шляхом її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Для проставлення апостиля заявник пред'являє документ, що посвiдчує його особу, та подає: оригiнал документа, на якому проставляється апостиль, або його копiю, засвiдчену в установленому порядку; документ про оплату послуги з проставлення апостиля. Документом, що підтверджує внесення плати, є квитанція, видана банком, платіжне доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) поштового відділення зв'язку.

         Також для Вашої зручності та уникнення черг Ви можете записатися через Інтернет на прийом до нашого відділу ДРАЦС.
На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.
         Скориставшись вищевказаними послугами, Ви маєте хорошу можливість вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час.
Вхід на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

 

Порядок проставлення апостиля на офіційних документах,  що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, і надалі будуть використовуватися за кордоном https://rada.info/upload/users_files/04060720/376837df11003c2efd642b6c8a4e7a2f.odt

 

 

 

Графіки особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації , роботи "гарячої" телефонної лінії "Запитай у влади" на ІІ квартал 2017 року   https://rada.info/upload/users_files/04060720/0da69e46391b099c01a393792ca0c80c.docx

 

 

До уваги депутатів міської ради, посадових осіб місцевого самоврядування та посадових осіб комунальних підприємств !

 

Про електронне декларування

У 2016 році Україна запровадила низку змін в законодавстві у сфері запобігання корупції, що було однією з вимог ЄС для введення спрощеного візового режиму. Принциповою новелою в даній сфері стало електронне декларування, передбачене Законом України «Про запобігання корупції».

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Зокрема, до осіб, визначених упункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» належать:

1) особи, уповноважені на виконання функцій  місцевого самоврядування: депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування;

2) особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті.

Згідно з рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції  від 10.06.2016  №2 визначено початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Система подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” (далі – Закон) декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочала свою роботу в два етапи:

1) перший етап - з 15 серпня 2016 року - для суб’єктів декларування, які займають згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище;

2) другий етап - з 01 січня 2017 року для всіх інших суб’єктів декларування та декларацій (повідомлень), передбачених Законом.

Зазначені  декларації (повідомлення) подаються згідно із Законом шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції  від 10.06.2016  №3  затверджено Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; форму декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, ознайомитися з якими можна за посиланням http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0959-16.

З метою забезпечення  подання декларацій шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  суб’єктам декларування необхідно отримати послуги електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів. Перелік АЦСК, ключі яких застосовуються для реєстрації в Реєстрі, розмішений на сайті НАЗК (nazk.gov.ua) у рубриці «Задекларуй» графі «АЦСК» (portal.nazk.gov.ua/login).

За порушення суб’єктом декларування вимог фінансового контролю (несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані), декларування недостовірної інформації (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації) передбачено притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.

      Статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність:

      Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані -  тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

      Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

     У тому випадку, якщо різниця між задекларованими доходами та достовірними складає понад 250 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб, а також за умисне неподання декларації суб’єкт декларування може бути притягнутий до кримінальної відповідальності (стаття 366-1 Кримінального кодексу України) у виді:

    штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або;

      громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або;

     позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.