Ізяславський район, Хмельницька область

У листопаді  День народження святкують:

10 листопада - депутат Ізяславської міської ради - Більовський Анатолій Миколайович

11 листопада - заступник міського голови - Калитюк Любов Павлівна

20 листопада - депутат Ізяславської міської ради - Паньковський Валентин Станіславович

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди вашого

Дня народження!

У цей святковий день бажаємо міцного здоров'я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів.  Нехай справи будуть благородними, рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими!  Хай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей.

У жовтні День народження святкують:

17 жовтня - депутат Ізяславської міської ради - Тележинський Василь Іванович

19 жовтня - депутат Ізяславської міської ради  - Швець Юрій Олександрович

20 жовтня - депутат Ізяславської міської ради  - Панасій Володимир Вікторович

24 жовтня - депутат Ізяславської міської ради  - Поліщук Микола Олександрович

Прийміть  найщиріші вітання з Днем народження

від Ізяславської міської ради

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра,  надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.  Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених     корисними справами і земними радощами років.

У вересні День народження святкують:

12 вересня - депутат Ізяславської міської ради - Гуменюк Сергій Михайлович

16 вересня - депутат Ізяславської міської ради  - Дженджера Ігор Володимирович

16 вересня - депутат Ізяславської міської ради  - Питель Віталій Павлович

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця  на депутатській ниві. Божої благодаті та всіляких гараздів на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

У серпні День народження святкують:

13 серпня - депутат Ізяславської міської ради - Сізов Роман Олександрович

28 серпня - депутат Ізяславської міської ради  - Денисюк Станіслав Леонідович

Прийміть найщиріші привітання від Ізяславської міської ради

Бажаємо добра, щасливої долі, міцного здоров’я на довгі роки.
         Нехай Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні.
        Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію, любов!