Ізяславський район, Хмельницька область

У вересні День народження святкують:

12 вересня - депутат Ізяславської міської ради - Гуменюк Сергій Михайлович

16 вересня - депутат Ізяславської міської ради  - Дженджера Ігор Володимирович

16 вересня - депутат Ізяславської міської ради  - Питель Віталій Павлович

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця  на депутатській ниві. Божої благодаті та всіляких гараздів на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

У серпні День народження святкують:

13 серпня - депутат Ізяславської міської ради - Сізов Роман Олександрович

28 серпня - депутат Ізяславської міської ради  - Денисюк Станіслав Леонідович

Прийміть найщиріші привітання від Ізяславської міської ради

Бажаємо добра, щасливої долі, міцного здоров’я на довгі роки.
         Нехай Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні.
        Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію, любов!