Ізяславська міська рада
Ізяславський район, Хмельницька область

Інформація

 

 

ІНФОРМАЦІЯ
Ізяславської міської ради
про намір передати в оренду комунальне майно

      З метою вивчення попиту Ізяславська міська рада повідомляє про намір передати в оренду комунальне майно:

1) Приміщення ІІ поверху нежитлової будівлі по вул. Грушевського, 5 (приміщення №№ 9,10 загальною площею 24,8 кв.м. та приміщення загального користування площею 7,93 кв.м.).

 2) Нежитлове приміщення напівпідвалу № 1 по вул. Шевченка, БОС 11 (площею 52,9 кв.м.).

   Балансоутримувач: Ізяславська міська рада.

   Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

   Мета використання: за пропозиціями потенційних орендарів.

 Розмір орендної плати визначатиметься в залежності від виду цільового використання орендарем комунального майна. Орендні ставки за використання комунального майна затверджені рішенням 5 сесії міської ради від 17.03.2011р. № 14 (зі змінами).

    Заяви приймаються за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43 (приміщення міської ради), тел. (03852) 4-21-36, факс (03852) 4-21-32.

    Останній день прийому заяв: 14 листопада 2017 р. до 16.00 год.

виконком міської ради

Оголошення

    Ізяславська міська рада оголошує комерційний конкурс на оренду приміщень нежитлової будівлі (аптеки  з підвалом) по вул. Шевченка, 28:

        Об’єкт оренди:

Приміщення І поверху нежитлової будівлі (аптеки з підвалом) по вул. Шевченка, 28 (згідно технічного паспорту: частини приміщень №№ 29,30,34,35 та приміщення №№ 32,33,36,37,48) загальною площею 127,17 кв.м. Початковий (мінімальний) розмір орендної плати 5128 грн/місяць без врахування ПДВ.

Мета (напрям) використання об'єкта оренди: розміщення торговельних об’єктів з продажу продовольчих та непродовольчих товарів(крім торгівлі лікарськими засобами та медичними виробами).

Балансоутримувач будівлі: Ізяславська міська рада.   

      Комерційний конкурс - конкурентний спосіб набуття права на оренду майна, за яким переможцем визначається учасник конкурсу, що запропонував найвищий розмір орендної плати за письмовим поданням (або з голосу під час проведення конкурсу) і взяв зобов'язання виконати всі фіксовані умови конкурсу.

    Умови конкурсу: ефективне використання комунального майна; зобов'язання своєчасно сплачувати орендну плату. Співпраця з територіальною громадою міста (участь в міських соціальних проектах, затверджених Ізяславською міською радою); забезпечення збереження орендованого майна, проведення поточного, капітального ремонту, невід'ємних поліпшень приміщень за кошти орендаря без відшкодування витрат на їх проведення; забезпечення дотримання протипожежних норм експлуатації об'єкта; дотримання санітарно-епідеміологічних та екологічних норм експлуатації об'єкта; забезпечення страхування орендованого майна відповідно до законодавства; облаштування прилеглої території; створення нових робочих місць; створення нешкідливих умов праці; вартість послуг суб'єкта оціночної діяльності сплачує/відшкодовує переможець конкурсу; зобов'язання переможця конкурсу  укласти договір оренди протягом 15 календарних днів з моменту затвердження протоколу конкурсної комісії; зобов'язання укласти договори з надавачами комунальних послуг та своєчасно здійснювати оплату цих послуг.

Термін дії договору оренди – 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін, з подальшою пролонгацією згідно з чинним законодавством України за умови виконання орендарем всіх обов'язків за договором оренди.

   Для участі у конкурсі учасник подає заяву на участь у конкурсі, відомості про учасника конкурсу:

а) для фізичних осіб — підприємців -  копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу,  копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

б) для юридичних осіб – копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; нотаріально посвідчені копії установчих документів; копію довідки органу Державного комітету статистики України про включення до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України; копію ліцензії на провадження окремих видів підприємницької діяльності (у разі необхідності); довідку про те, що щодо юридичної особи не порушено справи про банкрутство; належним чином оформлену довіреність, видану представнику юридичної особи (у разі необхідності); баланс підприємства за звітний період.

    Окремо в запечатаному конверті, завіреному на місці склейки печаткою чи підписом заявника, учасники конкурсу подають зобов'язання щодо виконання умов конкурсу із зазначенням розміру місячної орендної плати (без ПДВ), що пропонується потенційним орендарем, та пропозиції щодо терміну оренди. 

      Конкурс буде проведено 19.10.2017 року о 14.00 год. в приміщенні Ізяславської міської ради по вул. Незалежності, 43, м. Ізяслав. Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43 по 18.10.2017 року включно (до 17.00 год.) Реєстрація учасників конкурсу (їх представників) починається за одну годину та закінчується за 10 хв. до початку конкурсу. Незареєстровані учасники (їх представники) та їх заяви і бізнес - пропозиції до конкурсу не допускаються.

     За довідками звертатись за тел. 4-21-36. 

Конкурсна комісія міської ради

 

           ІНФОРМАЦІЯ
про намір передати в оренду комунальне майно

      Відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з метою вивчення попиту, КП «Комуненерго» повідомляє про намір передати в оренду комунальне майно.

Об’єкт оренди:  Гараж з оглядовою ямою по вул. Подільська, 3 загальною площею 38,9 кв.м.

Балансоутримувач — КП «Комуненерго». Мета використання: за цільовим призначенням. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

    Річна орендна ставка за використання комунального майна встановлена відповідно до рішення 5 сесії Ізяславської міської ради від 17.03.2011 р. № 14 (зі змінами) – 10% від оціночної вартості об’єкта.

    Заяви приймаються за адресою: м. Ізяслав, вул. Подільська, 3 тел. (03852) 4-13-49. Останній день прийому заяв: 09.06.2017 р. до 16.00 год.

 

            Начальник КП «Комуненерго»                                          В.В.Матвійчук

 

 

 

Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Ізяслава

https://rada.info/upload/users_files/04060720/a7b5a0b5d7acc1425c780f368715ff89.docx

 

Методика розрахунку та порядок використання плати за оренду нерухомого майна, що перебуває в комунальній власності міста

https://rada.info/upload/users_files/04060720/447f0d1687ade87443988dbdc7613271.docx

 

Типовий договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

https://rada.info/upload/users_files/04060720/6d5ac5fd949c68418296eef9825deabf.docx