04 липня - День Національної поліції України

Дата: 04.07.2018 10:14

Шановні працівники Національної поліції України!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.

Ваша робота складна, подекуди, небезпечна. Та пам'ятайте: у такий непростий для країни час ви ті, на кого в першу чергу покладає свої надії народ та ті, кому довіряє. Від імені територіальної громади міста та від себе особисто, висловлюю вам найщирішу подяку за вашу невтомну працю, високий професіоналізм, відданість справі.

Нехай Ваша нелегка, але почесна справа озивається людською вдячністю. Щиро зичу Вам, Вашим рідним міцного здоров’я, Миру, щастя, добра, злагоди та натхнення у Вашій почесній праці в ім’я незалежної України.

Валентина Корнійчук