Ізяславський район, Хмельницька область

7 ГРУДНЯ - ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні депутати,

члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування,

колеги!

Щорічно 7 грудня ми відзначаємо професійне свято людей, кому громада довірила право представляти свої інтереси, сприяти утвердженню в українському суспільстві принципів демократії – День місцевого самоврядування.

Представники органів місцевого самоврядування мають прямий контакт з громадянами. Саме до вас люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподівання. Саме від вас в значній мірі залежить добробут кожного громадянина та міста в цілому.

Бажаю, щоб вас розуміли та підтримували люди і ніколи не покидала віра, надія та любов.

З нагоди свята бажаю вcім міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги, витримки та оптимізму, щоб плоди роботи на благо міста, краю і держави були рясними, а результати – очевидними! Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розквіту України, невпинному її руху до щасливого майбуття!

З повагою,

Міський голова        Валентина Корнійчук