День народження кохання

Дата: 13.11.2018 16:53

День народження кохання

День весілля - особлива подія в житті кожного.
Чи коли-небудь Ви задумувались про річницю весілля, може і не про власну річницю, але наприклад, про те, яка річниця весілля у Ваших друзів чи батьків.

Кожна річниця сімейного життя має назву, що відбиває стосунки в родинні на цьому етапі.

5-та річниця - "Дерев'яне весілля", 10-та річниця - "Трояндове весілля", 15-та річниця-"Скляне весілля",20-та річниця - "Фарфорове весілля", 25-та річниця - "Срібне весілля".........

Ізяславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану запрошує усіх бажаючих відсвяткувати річницю свого весілля ( 5, 10, 15, 20, 25 і більше).

Щоб узгодити дату та час проведення  реєстрації шлюбу варто звернутися до Ізяславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану за адресою: м. Ізяслав, вул. Миколи Микитюка, 16А або за телефоном 4-22-74.