Ізяславський район, Хмельницька область

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

Шановні судді та працівники судів

Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та політичну стабільність в країні.

Тож вітаю вас з провесійним свято - ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ.  Нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!

Хай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, у серцях – добро, та любов від людської подяки.

Прийміть побажання добра, міцного здоров’я, великого людського щастя, миру та злагоди вам і вашим родинам!   Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!

З повагою,

Міський голова      Валентина Корнійчук