ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2017 11:34

Фото без опису     Волонтерство – надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах сьогодення. Попри усі труднощі, які Українській державі доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість сотень тисяч українців.

Волонтер – це людина, без якої не може існувати жодне суспільство. Саме події останніх чотирьох років для українців дали поштовх розвитку потужного волонтерського руху, який охопив майже усю Україну. Через події під час Революції Гідності, а тепер російсько-української війни на Сході України, волонтерство стало невід’ємною частиною нашого життя. Добровольці у скрутний для нашої країни час об’єднали патріотів і зуміли створити ефективну систему допомоги українській армії, нашим бійцям, а також переселенцям, які змушені були покинути свій дім.

Сердечно дякую всім волонтерам за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, міцного здоров’я, будьте щасливі та наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

З повагою,

Міський голова      Валентина Корнійчук