30.10.2017 року міським головою видано розпорядження про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення

Дата: 03.11.2017 11:01

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  30 жовтня  2017  року  №  48

Про  вивчення пропозиції щодо

ініціювання добровільного

об’єднання територіальних громад

та її громадське обговорення

Розглянувши пропозицію депутатів Ізяславської міської ради від 30.10.2017 року щодо  ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до частин 2,3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  статтей 42,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

1.Cтворити робочу групу з підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів Ізяславської міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад в складі:

Попко Наталія Анатоліївна, секретар міської ради, голова робочої групи;

Ящук Тетяна Іванівна, начальник відділу правового забезпечення, комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Ізяславської міської ради, секретар робочої групи;

Члени робочої групи:

Калитюк Любов Павлівна, заступник голови міської ради з питань діяльності виконавчого комітету міської ради;

Цись Олександр Васильович, керуючий справами (секретар) виконкому міської ради;

Слобожан Людмила Дмитрівна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення виконкому міської ради

2.Робочій групі:

2.1.Забезпечити розгляд та вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення відповідно до Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням №1 сімдесят першої (позачергової) сесії Ізяславської міської ради 6 скликання від 26.05.2015 року, протягом 30 днів з дня надходження пропозиції.

2.2.За підсумками розгляду та вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання громад та її громадського обговорення надати висновки та рекомендації щодо прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання громад та делегування представників до спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

3.Після завершення громадських  обговорень, обробки пропозицій та зауважень, включити до порядку денного  чергової сесії  Ізяславської міської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад міста Ізяслава Ізяславської міської ради, сіл Білеве, Кіндратка, Припутенка, Припутні  Білівської сільської ради, сіл Білогородка, Рокитне Білогородської сільської ради,  сіл Великі Пузирки, Мала Медведівка, Тарасівка Великопузирківської сільської ради, сіл Двірець, Білижинці Двірецької сільської ради, сіл Завадинці, Дібровка, Калетинці Завадинецької сільської ради, сіл Клубівка, Васьківці, Ревуха Клубівської сільської ради,  сіл.Ліщани, Бейзими, Григорівка, Даньківці, Чепці, Шевченка Ліщанської сільської ради, сіл Лютарка, Михля, Мокрець, Новостав  Лютарської сільської ради, сіл Михнів, Закружці, Покощівка Михнівської сільської ради, сіл Мислятин, Більчин, Більчинка, Лопушне Мислятинської сільської ради,  сіл Нове Село, Свириди Новосільської сільської ради,  села Поліське Поліської сільської ради, сіл Радошівка, Путринці Радошівської сільської ради, села Ріпки Ріпківської сільської ради, сіл Сахнівці, Влашанівка, Кропивна Сахновецької сільської ради, сіл Сошне, Заріччя, Іванівка, Криволука Сошненської сільської ради, сіл Теліжинці, Калинівка, Мирне, Пильки, Чижівка Теліжинецької сільської ради, сіл Тернавка, Сохужинці Тернавської сільської ради, сіл Топори, Топірчики Топорівської сільської ради, сіл Тишевичі, Зубарі, Нечаївка Тишевичівської сільської ради, сіл Христівка, Сморшки Христівської сільської ради, сіл Щурівці, Забрід, Підлісці, Щурівчики Щуровецької сільської ради  в Ізяславську міську об'єднану територіальну громаду Ізяславського району Хмельницької області з центром у місті Ізяслав.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Попко Н.А.

Міський голова                                                                                 В.І.Корнійчук