ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА

Дата: 14.10.2018 11:00

Дорогі земляки!

14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці,  ми вшановуємо всіх, хто з честю несе високе звання Захисника України. І це невипадково, адже як для українських козаків та воїнів Української Повстанської Армії Богородиця стала Покровителькою, так і сьогодні під її Покров стають новітні Герої України. Цей день поєднав невмирущі християнські та славетні героїчні традиції українського народу, став символом нерозривного зв’язку усіх поколінь, хто обороняв та сьогодні обороняє нашу рідну землю.
День захисника України – це свято кожного, хто усвідомив свою причетність до нескореної та духовно багатої нації. Сьогодні ми розуміємо всю глибину слів, які чули сотні й сотні разів: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу і покажем, що ми – браття козацького роду».

Сьогодні ми згадуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі, з  болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги.

У цей величний день у спільній молитві просімо Пресвяту Богородицю, щоб покрила своїм омофором український народ та наше військо, повсякчас підтримувала усіх наших захисників та подарувала Україні такий довгоочікуваний мир. А безсмертні подвиги Героїв України нехай додають всім нам сили йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З найкращими побажаннями

міський голова Валентина Корнійчук