Ізяславський район, Хмельницька область

Запрошення

З А П Р О Ш Е Н Н Я

Шановні представники малого, середнього та великого бізнесу, усіх сфер підприємницької діяльності міста та району!

Запрошуємо Вас 07 вересня 2018 року о 14.00 годині в приміщення Ізяславського районного будинку культури,  де відбудеться зустріч органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, Ізяславського відділення Славутської ОДПІ, Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області, Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Управління Держпраці у Хмельницькій області із представниками  бізнесу району.

Тема зустрічі: «Роз’яснення державної політики в сфері: оподаткування,  легалізації трудових відносин, законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян, та інші питання».

За довідковою інформацією звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації за контактами:  (03852) 4-22-78.

Ізяславська районна державна адміністрація