31 жовтня - 30-та річниця з дня загибелі Онищука Олега Петровича

Дата: 31.10.2017 09:11

https://www.e-reading.club/illustrations/1015/1015569-_0063.jpg   Сьогодні, 31 жовтня виповнюється 30 років з дня загибелі на далекій землі Афганістану бойової групи нашого земляка, Героя Радянського Союзу старшого лейтенанта Онищука Олега Петровича.

Та жахлива війна в Афганістані вирвала з життя 3280 громадян України. Лише з Ізяславського району у рідний край у цинкових домовинах повернулося 10 молодих людей. Вони були патріотами своєї землі. І незалежно від ставлення до участі колишнього СРСР в Афганській війні в пам’яті завжди залишаться ті, хто не повернувся з поля бою до батьківського дому.

Афганістан – це важка рана для кожної свідомої і милосердної людини. Про афганську війну сьогодні ми знаємо багато, але нікому не дано права перекреслювати відвагу і  мужність тисяч молодих людей, які гідно виконали свій військовий обов’язок.

Олег Петрович Онищук залишився  в нашій свідомості живим, і житиме, доки живою буде пам’ять про нього, а вона - незгасима. Пам’ятати полеглих в Афганістані, співчувати і допомагати їх батькам , рідним, не забувати про ветеранів - “афганців”, які живуть поруч - наш святий обов’язок.

Від імені міської ради,  від себе особисто щиро бажаю добра і здоров`я рідним і близьким загиблого нашого земляка, шановним  воїнам-інтернаціоналістам.

Світлого, мирного неба усім, а тим, кого забрав від нас Афганістан  – вічна пам’ять і вічна шана!

Слава Україні!