Делегація міста Ізяслава взяла участь у святкування Дня міста Ловеч (Болгарія)

Дата: 25.05.2017 09:03

11-12 травня, у дні коли в Україні відзначався День Європи, офіційна делегація міста Ізяслав на чолі із Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня міста Ловеч (Болгарія), з яким місто Ізяслав поєднують побратимські відносини. День міста Ловеч відзначає у день, коли Церква святкує пам’ять святих Кирила і Мефодія. Крім представників Ізяслава, на святкування прибули офіційні делегації від міст-побратимів Ловеча: міста Берат з Албанії на чолі із заступником мера Chlirim Brisku та міста Лотошіно (Росія) на чолі із мером Катериною Долгасовою. Також на заходах був присутній генеральний консул Туреччини у місті Пловдив Хуссейн Ерг. Святкові заходи розпочались урочистою святою літургією та молебнем за благоденство у соборі святих Кирила та Мефодія. Далі офіційне свято відбулося перед новим собором Святих Кирила та Мефодія. Відбулось урочисте підняття прапора общини Ловеч. На ньому були присутні: мер міста Ловеч мер Корнелія Маринова, митрополит Ловечевський Гавриїл, заступник Мілко Недялков, губернатор округу Георгій Терзііскі, президент муніципальної ради Пітер Тсолов, іноземні гості. 12 травня мер міста Ловеч Корнелія Маринова ,провела зустрічі із делегаціями іноземних гостей, які приїхали на свято Ловеча. Під час офіційного прийому делегації Ізяслава Валентина Корнійчук вручила від громади міста Ізяслав коровай, виготовлений працівниками ПрАТ «Ізяславський хлібзавод». В ході зустрічі були обговорені плани подальшої співпраці міст-побратимів, які туристичні і культурні продукти можуть представляти взаємний інтерес, і які бізнес-контакти можливі у майбутньому. Для кожної делегації муніципалітет надав спеціальну програму, яка включала в себе огляд визначних пам’яток в місті та його околицях.