26 квітня - День пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2018 09:00

Фото без опису           32 роки тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців.

Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.

Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя України, назавжди залишаючи у народній пам’яті подвиг бійців з радіоактивним лихом.

Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.

З глибокою пошаною схиляю голову перед Вами, шановні учасники –ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС за ваш героїзм та самовідданість. Адже ризикуючи власним життям та здоров'ям, ви без вагань та роздумів ліквідовували наслідки страшного лиха. Щиро бажаю всім вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

З повагою,

Міський голова     Валентина Корнійчук