Ізяславський район, Хмельницька область

14 ГРУДНЯ - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС

26 квітня 1986 року у маленькому куточку нашої країни під назвою Чорнобиль в єдину мить  зупинився час – на позначці «вічність».

Там, де сміялися діти та цвіли квітучі сади, де життя було таким звичайним та сповненим надій, все скінчилося вмить, поховавшись під радіаційною хмарою.

Ми пам’ятаємо, як це було, і щороку 14 грудня  вшановуємо пам’ять тих, хто поклав своє життя в жерлах ядерного вулкану, і з повагою та величезною подякою звертаємося до тих, хто був там, не шкодуючи власного життя, і сьогодні, на щастя, залишається з нами.

Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Велика Вам подяка і низький доземний уклін! Нехай будуть вдячні та уважні до Вас люди щодня, щохвилини, завжди!

З глибокою пошаною схиляю голову перед Вами, шановні учасники –ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, під час якого Ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки. Щиро бажаю Вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя і добробуту.

З повагою,

Міський голова     Валентина Корнійчук