Ізяславський район, Хмельницька область

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЮРИСТА

Шановні працівники юридичної сфери!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Для сучасного українського суспільства Ваша професія надзвичайно важлива, адже у цей час на правничу спільноту покладаються надії та завдання утвердження принципу верховенства права, приведення українського законодавства до рівня європейських стандартів, посилення правових гарантій захисту громадян і підвищення правової культури українців.

Захищати права людини - це не спеціальність і не диплом, а покликання.

Будьте завжди гідними свого високого призначення! Нехай справа, якій Ви присвятили життя, приносить вам радість та користь людям.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою людей, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичу вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України!

З повагою,

Міський голова    Валентина Корнійчук