Ізяславський район, Хмельницька область

Привітання з Днем знань

Дорогі ізяславчани! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

Перше вересня -  це  святковий день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного  і, насамперед,  для тих, хто вперше у житті  переступає поріг школи. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї  мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!   Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Вчіться, щоб знати, діяти, жити!   Будьте патріотами свого рідного міста і своєї держави.

З повагою,
міський голова                                         Валентина Корнійчук